IPS Ostróda. Rusza Szkoła Przedsiębiorczości Społecznej!

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Ostródzie ogłasza nabór do Szkoły Przedsiębiorczości Społecznej. Ilość miejsc ograniczona.

Szkoła Przedsiębiorczości Społecznej, to cykl szkoleniowy składający się z pięciu dwudniowych szkoleń i jednej wizyty studyjnej, umożliwiających zdobycie wiedzy i umiejętności m.in. z zakresu zakładania i funkcjonowania spółdzielni socjalnych lub organizacji pozarządowych, tworzenia biznesplanu, wypracowania produktów i usług, podstaw księgowości, zagadnień kadrowych, aspektów prawnych, budowania i zarządzania zespołem, marketingu.
Cykl szkoleniowy skierowany jest przede wszystkim do osób zainteresowanych tematyką ekonomii społecznej, poszukujących nowych możliwości rozwoju osobistego, zwiększenia swojej atrakcyjności i kompetencji na rynku pracy.
Spotkania organizowane będą od października 2013 do lutego 2014 w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Wizyta studyjna odbędzie się po zakończeniu cyklu szkoleniowego. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.owies.org.pl, w załączniku Regulamin szkoły. Organizator zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.
Dojazd na miejsce szkolenia na własny koszt.
Osoby zainteresowane udziałem w Szkole Przedsiębiorczości Społecznej prosimy o wypełnienie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego bezpośrednio do biura lub drogą mailową.
Szczegółowe informacje dotyczące Szkoły można uzyskać w biurze IPS przy ul. Jana III Sobieskiego 9, 14 100 Ostróda tel.: 89 642 11 28.
Osobą kontaktową jest kierownik IPS: Justyna Nowicka.


Strona internetowa wykonana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego